2.0 TFSI quattro- nienachalne i szybkie kombi

Jesteś tu pierwszy raz? Przywitaj się z nami, opowiedz nam kilka słów o sobie. Nie zapomnij jednak najpierw przeczytać działu ABC Forum.
JOGUlec

2.0 TFSI quattro- nienachalne i szybkie kombi

Postautor: JOGUlec 26 kwie 2017, 13:41

Witam

Nie sądziłem ze powstanie strona konkretnie o nowej "czwórce".
Cieszy to, bo można podzielić się doświadczeniami.
Posiadam A4 B9 2.0 benzynę quattro 252KM.
To mój drugi samochód marki Audi i druga A4, wcześniej B8 2.0 TDI 143KM.

Mamy z żoną kombi i oceniamy auta na 4/5. Dwójka dzieci to duże wyzwanie, przestrzeń w audi nie spełnia do końca wymagań.
Reszta to sama przyjemność. Każdego razu gdy patrzę na single frame z ledami po bokach, widać ze Audi widziało co robi, jedynie wprowadzając ewolucje względem modelu B8.
Mocny motor spisuje się świetnie, choć jestem ciekaw jak będzie po 100.000km.
Swój egzemplarz kupiłem w Polsce u dealera.
Polecam wszystkim którzy cenią minimalizm i dobra jakość we własnym samochodzie.

JOGUlec
admin
Administrator

Re: 2.0 TFSI quattro- nienachalne i szybkie kombi

Postautor: admin 27 kwie 2017, 20:26

Witaj Jogulec

Bardzo fajnie to opisałeś. Nasza strona powstała właśnie po to, by dzielić się na niej swoimi doświadczeniami z tym niezwykłym modelem. Chcieliśmy, aby tematy o Audi A4B9 nie zginęły w gąszczu innych modeli, dlatego uruchomiliśmy odrębne Forum. Audi od lat jest znane z tego, że stawia na sprawdzone rozwiązania, które jednocześnie stanowią wyróżnik i charakter tej marki. Stąd ewolucja względem modelu B8.

Widzę, że jesteś nie tylko fanem, ale również czujesz ten model. Zachęcamy do kilku słów więcej na temat Audi A4B9 w dziale Moje Audi A4 - http://www.audia4b9.pl/forum/viewforum.php?f=8&sid=bb73beb3231e15b0d08d00f543a2c3e9

Jestem przekonany, że motor po 100.000km będzie nadal sprawował się świetnie.

Wróć do „Powitalnia”