Audi A4 B9 1.4 TFSI

Pochwal się swoim samochodem, opowiedz nam o nim
Ksenon

Audi A4 B9 1.4 TFSI

Postautor: Ksenon 24 sie 2017, 13:00

Jestem zachwycony. Na zewnątrz auto posiada zgrabną sylwetkę. Względem poprzednich generacji mam wrażenie, że wygląd auta nabrał większego charakteru. W środku wysoki poziom wykonania, niezwykła elegancja, wszystko dobrze do siebie pasuje. Fantastyczny Virtual Cockpit, nie tylko jest funkcjonalny, ale przede wszystkim efektownie się prezentuje. Wygodne fotele, idealnie się wpasowują w kształt sylwetki. Oddzielny ekran może powielać niektóre opcje, ale jednocześnie świetnie uzupełnia się. Rewelacyjny napęd na cztery koła. Spalanie na poziomie 8l. Auto prowadzi się pewnie i lekko dzięki zastosowaniu elektromechanicznego układu kierowniczego, a zawieszenie przyjemnie amortyzuje dziury na naszych polskich drogach. Mógłby pisać jeszcze wiele ;)
admin
Administrator

Re: Audi A4 B9 1.4 TFSI

Postautor: admin 25 sie 2017, 20:48

Jestem pod wrażeniem Twojego opisu. Gratuluję wyboru wspaniałego auta. Zgadzam się co do niezwykle elegancko wykończonego wnętrza. To idealny przykłąd połączenia klasyki z nowoczesnością. Zachęcam jednocześnie do częstego udziału w różnych tematach na naszym Forum. Widać, że posiadasz sporą wiedzę ;)

Wróć do „Moje Audi A4”